هند از تا تاریخ 2 نوامبر تاخیر تعرفه های مقابله با کالاهای U.S.

هند از تا تاریخ 2 نوامبر تاخیر تعرفه های مقابله با کالاهای U.S.

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

هند از تا تاریخ 2 نوامبر تاخیر تعرفه های مقابله با کالاهای U.S.هند تا تاریخ 2 نوامبر تحریم تعرفه های مقابله با کالاهای ایالات متحده را تاخیر می دهد

(رویترز) – هند براساس حکم حکومتی که برای دومین بار اقدامات تلافی جویانه علیه مقررات واردات ایالات متحده برای فولاد و آلومینیوم را لغو کرده است، اجرای تعرفه های بالاتر را برای برخی از محصولات وارد شده از ایالات متحده تا 2 نوامبر به تأخیر انداخته است.

اختلافات تجاری بین هند و ایالات متحده از زمانی که رئیس جمهور دونالد ترومپ به تصویب رسیده است، افزایش یافته است، اما تصمیم هند برای تاخیر بیشتر، همانطور که دو کشور مذاکره ای برای بسته بندی برای اصلاح اصطلاحات تجاری در مورد طیف وسیعی از موارد، به دست می آورند.

در ماه ژوئن، نارضایتی واشنگتن از تمدید آن از تعرفه های جدید فولاد و آلومینیوم، در ماه ژوئن تصمیم گرفته است که مالیات واردات را از 4 اوت در برخی از محصولات ایالات متحده از جمله بادام، گردو و سیب به دست آورد. دولت هند بعد از آن تا 18 سپتامبر تأدیه مالیات را به تعویق انداخت اما با ادامه مذاکرات تصمیم گرفت تا دوباره به تعویق بیفتد.

در اوایل این ماه، هند و ایالات متحده توافق نامه ای را درباره برقراری ارتباطات امن نظامی امضا کردند. این توافقنامه سالها به علت نگرانی هندوستان که شبکه ارتباطات آن را به ارتش آمریکا باز می کند، متوقف شده است.

به طور جداگانه، ترامپ، تجارت دوجانبه خود را با چین افزایش داد و 10 درصد تعرفه ها را در حدود 200 میلیارد دلار از واردات چینی اعمال کرد.

Fusion Media would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. سلب مسئولیت: Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که اطلاعات موجود در این وب سایت لزوما زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام، شاخص ها، آینده) و قیمت های فارکس توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه به وسیله سازندگان بازار ارائه می شود و بنابراین قیمت ها ممکن است دقیق نباشد و ممکن است با قیمت واقعی واقعی تفاوت داشته باشد، به این معنی که قیمت ها نشان دهنده و برای مقاصد تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه زیان تجاری که ممکن است در اثر استفاده از این داده ها ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.

فیوژن رسانه یا هر کسی که در ارتباط با فیوژن رسانه شرکت می کند هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا آسیب رساندن به عنوان نتیجه اطمینان از اطلاعات، از جمله داده ها، نقل قول ها، نمودار ها و سیگنال های خرید / فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفا در مورد خطرات و هزینه های مربوط به تجارت در بازارهای مالی کاملا مطلع شوید، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.